Schwarzkopf Blonde Purple Mask Haarmasker met Anti-Geel Effect, 150 ml

Effectieve bescherming tegen gele tinten voor een koele blonde kleur

Nieuw!

€ 7,09

(€ 47,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor opgelicht, gehighlight & grijs haar
  • Gaat gele tinten tegen & geeft glans
  • Zonder siliconen & vegan formule

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Blonde Purple Mask Haarmasker met Anti-Geel Effect, 150 ml € 7,09 (€ 47,27 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 10,68
Beschrijving

Het Blonde Purple Mask Haarmasker met Anti-Geel Effect van Schwarzkopf is een haarbehandeling die speciaal is ontwikkeld voor opgelicht, gehighlight of grijs haar. Het gaat ongewenste gele tinten tegen en zorgt voor een koele blonde kleur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Anti-geel effect: Paarse pigmenten neutraliseren gele tinten optisch en zorgen voor een koele blonde kleur.
  • Verzorgende formule: Met kokosolie voor glanzend haar en om zichtbare haarbeschadiging te verminderen.
  • Formule: De samenstelling is vegan en volledig vrij van siliconen.
  • Langdurig resultaat: Het kleurresultaat houdt tot vier wasbeurten aan.

Art. nr.: MUE-BLPM1
Inhoud: 150 ml
EAN: 4015100728880
Producentnummer: BLPM1
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Blonde Purple Mask Haarmasker met Anti-Geel Effect

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder