Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 Natuurlijk Lichtblond, 182 ml

Intense kleurresultaten en bescherming tegen haarbeschadiging

Nieuw!

€ 11,59

(€ 63,68 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 182 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & grijs haar
  • Met 3x Bonding HaptIQ System
  • 100% grijsdekking & intensieve verzorging

Vaak samen gekocht met milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 Natuurlijk Lichtblond, 182 ml € 11,59 (€ 63,68 / L)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / L)
Totaalprijs: € 38,08
Beschrijving

De Creme Supreme 9-0 Natuurlijk Lichtblond van Schwarzkopf is een permanente crèmekleuring die zorgt voor intense kleurresultaten en 100% grijsdekking. De formule met 3x Bonding HaptIQ System beschermt het haar voor, tijdens en na het kleuren tegen zichtbare haarbeschadiging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 3x Bonding HaptIQ System: Creëert microverbindingen in het haar en omhult het met een beschermlaag.
  • Complete set: Bevat Bonding Pre-Serum, Bonding kleuring en Bonding haarmasker voor intensief verzorgd haar.
  • Betrouwbaar resultaat: Biedt een stralende, gelijkmatige kleur en 100% grijsdekking.
  • Bescherming en verzorging: Maakt beschadigd haar glad en vermindert zichtbare haarbeschadiging tijdens het kleuren.

Art. nr.: MUE-CS900
Inhoud: 182 ml
EAN: 4015100861563
Producentnummer: CS900
Merken: Schwarzkopf
Ingrediënten (INCI)

Bonding Color-Crème

Aqua, Cetearylalcohol, Ammonium Hydroxide, Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Ammonium Sulfate, Succinic Acid, Bis-Diisopropanolamino-Pg-Propyl Dimethicone/Bis-Isobutyl Peg-14 Copolymer, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Coco Glucoside, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Oleate, Arginin, Lysine Hci, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Potassium Hydroxide, Sodium Sulfite, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Parfum, Ascorbic Acid, Sodium Silicate, Etidronic Acid, Sodium Chloride, Resorcinol, Butyloctanol, Citric Acid, Polysorbate-20, 2.7-Naphthalenediol, 2-Methylresorcinol, Linalool, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Lactic Acid, Amyl Salicylate, Citronellol, 4-Amino-M-Cresol, Geraniol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, M-Aminophenol, Methylparaben, Ethylparaben

Crèmeontwikkelaar

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Steartrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Etidronic Acid, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Isopropanol, Sodium Benzoate

Bonding Pre-Serum

Aqua, Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Sodium Benzoate, Hydroxyoctanone, Citric Acid, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Bonding Haarmasker

Aqua, Cetearylalcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimoniumchloride, Magnesium Chloride, Magnesium Citrate, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethylsilanol Hyaluronate, Biotin, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Lactic Acid, Parfum, Isopropanol, Panthenol, Cetrimoniumchlorid, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde, Trideceth-5, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 Natuurlijk Lichtblond

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder