Schwarzkopf Gliss Blonde Perfector Express Purple Conditioner, 200 ml

Direct doorkambaar en stralend haar zonder uitspoelen

Nieuw!

€ 7,19

(€ 35,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor blond haar
  • Met peptiden & bosbessenextract
  • Anti-geel effect & bescherming tegen föhnwarmte

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Gliss Blonde Perfector Express Purple Conditioner, 200 ml € 7,19 (€ 35,95 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 10,78
Beschrijving

De Gliss Blonde Perfector Express Purple Conditioner van Schwarzkopf is een leave-inverzorging voor natuurlijk, gekleurd of gehighlight blond haar die het haar direct gemakkelijker doorkambaar maakt en nieuwe glans geeft. De formule met peptiden en bosbessenextract neutraliseert ongewenste gele tinten en laat het haar verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Anti-geel effect: Neutraliseert ongewenste gele tinten voor een stralende uitstraling.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met peptiden en bosbessenextract.
  • Extra bescherming: Met bescherming tegen föhnwarmte en een uv-filter.
  • Direct gemakkelijker doorkambaar: Maakt het haar meteen na gebruik gemakkelijker doorkambaar.

Toepassing: Gebruik na het wassen als leave-inspray op handdoekdroog of droog haar en spoel niet uit.


Art. nr.: MUE-GEBP0
Inhoud: 200 ml
EAN: 4015100815764
Producentnummer: GEBP0
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Gliss Blonde Perfector Express Purple Conditioner