Schwarzkopf GLISS Leave-In Night Glansspray, 100 ml

Lichte verzorging gedurende de nacht voor soepel en beter doorkambaar haar

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor broos, dof & fijn haar
  • Ultralichte formule zonder uitspoelen
  • Siliconenvrij & verbetert de doorkambaarheid

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf GLISS Leave-In Night Glansspray, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 12,68
Beschrijving

De GLISS Leave-In Night Glansspray van Schwarzkopf is een ultralichte leave-inverzorging die speciaal is ontwikkeld voor broos, dof en fijn haar. De formule maakt het haar voelbaar zacht en geeft het een verzorgde uitstraling zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor fijn en broos haar: Verzorgt zonder zwaar gevoel of resten.
  • Verzorgende ingrediënten: Siliconenvrije formule met Bonding HaptIQ System en zijdecomplex.
  • Gemakkelijker in model te brengen: Verbetert de doorkambaarheid en geeft een aangename geur.

Toepassing: Gebruik 's avonds als onderdeel van je avondroutine, spray op handdoekdroog of droog haar en spoel niet uit. Kan ook worden gecombineerd met stylingmethoden voor 's nachts.


Art. nr.: MUE-GNSM0
Inhoud: 100 ml
EAN: 4015100865691
Producentnummer: GNSM0
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf GLISS Leave-In Night Glansspray