Schwarzkopf GLISS Oil Nutritive SOS-Kuur voor Soepelheid & Intensieve Glans, 15 ml

Intensieve verzorging en soepelheid in slechts één minuut

Nieuw!

€ 1,89

(€ 126,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 15 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & stug haar
  • Met marulaolie & sheaboter
  • Soepelheid & intense glans

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf GLISS Oil Nutritive SOS-Kuur voor Soepelheid & Intensieve Glans, 15 ml € 1,89 (€ 126,00 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 5,48
Beschrijving

De GLISS Oil Nutritive SOS-Kuur voor Soepelheid en Intensieve Glans van Schwarzkopf is een intensief verzorgende haarbehandeling voor stug en beschadigd haar. De behandeling zorgt voor een voelbaar verzorgd haargevoel en geeft je haar een soepele structuur en stralende glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Rijke verzorgende ingrediënten: Formule met omega 9, marulaolie, sheaboter en abrikozenpitolie.
  • Intense glans: Geeft het haar soepelheid en een stralende glans.
  • Snelle toepassing: Heeft een korte inwerktijd van slechts één minuut.
  • Praktisch formaat: Hersluitbaar en ideaal voor onderweg en op reis.

Toepassing: Gebruik na het wassen op handdoekdroog haar, laat één minuut inwerken en spoel daarna grondig uit.


Art. nr.: MUE-GION0
Inhoud: 15 ml
EAN: 4015100814071
Producentnummer: GION0
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf GLISS Oil Nutritive SOS-Kuur voor Soepelheid & Intensieve Glans