Schwarzkopf Got2B Curlz Krullen Refresher Spray 200 ml, 200 ml

Frisse hydratatie en een glanzend halo-effect

Nieuw!

€ 8,09

(€ 40,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor golvend & krullend haar
  • Soepele krullen & bescherming tegen pluis
  • Zonder siliconen & vegan formule

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Got2B Curlz Krullen Refresher Spray 200 ml, 200 ml € 8,09 (€ 40,45 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

De Curlz Krullen Refresher Spray van Schwarzkopf is een leave-inverzorging voor golvend en krullend haar die helpt vocht in het haar vast te houden en pluis tegen te gaan. De formule zorgt voor soepele, zijdezachte krullen en een glanzende finish.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Anti-frizzeffect: Gaat pluis tegen en zorgt voor soepele, zijdezachte krullen.
  • Hydratatie: Helpt vocht in het haar vast te houden en geeft een glanzende finish.
  • Formule: Vegan formule zonder siliconen en zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Toepassing: Gebruik op droog haar vanaf het midden van het haar tot in de punten.


Art. nr.: MUE-2LSP1
Inhoud: 200 ml
EAN: 4015100866551
Producentnummer: 2LSP1
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Got2B Curlz Krullen Refresher Spray 200 ml

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder