Schwarzkopf Got2B Curlz Stylingcrème 200 ml, 200 ml

Gerichte styling en verzorging voor gedefinieerde krullen

Nieuw!

€ 7,39

(€ 36,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor krullend & coily haar
  • Definieert & verzegelt krullen
  • Met kokosolie & sheaboter

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Got2B Curlz Stylingcrème 200 ml, 200 ml € 7,39 (€ 36,95 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 10,98
Beschrijving

De Curlz Stylingcrème 200 ml van Schwarzkopf is een verzorgende stylingcrème voor krullend en coily haar. De crème is speciaal ontwikkeld om afzonderlijke krullen te definiëren en te verzegelen zonder het haar te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gedefinieerde krullen: Verzegelt elke afzonderlijke krul en zorgt voor veerkrachtig haar.
  • Verzorgende formule: Hydrateert met kokosolie en sheaboter voor zacht haar.
  • Zonder resten: Laat geen resten, schilfers of ophopingen in het haar achter.
  • Speciale formule: Siliconenvrij, vegan en zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Geschikt voor de methode: Ideaal voor gebruik als onderdeel van de Curly Girl-methode.

Toepassing: Gebruik op vochtig haar.


Art. nr.: MUE-2LSC1
Inhoud: 200 ml
EAN: 4015100866612
Producentnummer: 2LSC1
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Got2B Curlz Stylingcrème 200 ml