Schwarzkopf Taft x Gliss Silky Shine Glansspray, 150 ml

Betrouwbare hittebescherming voor zijdezachte glans en een anti-frizz-effect

Nieuw!

€ 5,99

(€ 39,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Hittebescherming tot 230 °C
  • Glanzende finish & anti-frizz-effect

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml

Schwarzkopf Taft x Gliss Silky Shine Glansspray, 150 ml € 5,99 (€ 39,93 / L)
Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml € 4,89 (€ 19,56 / L)
Totaalprijs: € 10,88
Beschrijving

De Taft x Gliss Silky Shine Glansspray van Schwarzkopf biedt elk haartype betrouwbare hittebescherming en geeft je kapsel een glanzende finish.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare hittebescherming: Beschermt het haar bij temperaturen tot 230 °C.
  • Zijdezachte glans: Geeft een glanzende finish en zorgt voor een soepel haargevoel.
  • Anti-frizzeffect: Beschermt tot 72 uur tegen pluis en luchtvochtigheid.
  • Lichte verzorging: De lichte textuur verzwaart het haar niet en helpt breekbare punten te verzegelen.
  • Vegan formule: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Toepassing: Spray vanaf ongeveer 30 cm afstand op handdoekdroog of droog haar.


Art. nr.: MUE-TXG71
Inhoud: 150 ml
EAN: 4015100865653
Producentnummer: TXG71
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Dimethyl Ether, Alcohol Denat, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Vinyl Caprolactam/Vp/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Amp-Isostearoyl Wheat/Corn/Soy Amino Acids, Panthenol, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Parfum, Aqua, C12-15 Alcohols, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalool, Acetyl Cedrene, Citronellol, Linalyl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Taft x Gliss Silky Shine Glansspray