SensiDent Junior Universal Opzetborstels, 3 stuks

Grondige tandreiniging en een schoon mondgevoel

Nieuw!

€ 5,59

(€ 1,86 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Kleine borstelkop voor de kindermond
  • Reinigt tanden & interdentale ruimtes grondig

Vaak samen gekocht met Bioniq Repair-Tandpasta, 75 ml

SensiDent Junior Universal Opzetborstels, 3 stuks € 5,59 (€ 1,86 / st.)
Bioniq Repair-Tandpasta, 75 ml € 7,59 (€ 101,20 / L)
Totaalprijs: € 13,18
Beschrijving

De Junior Universal opzetborstels van SensiDent zijn speciaal ontwikkeld voor kinderen vanaf 3 jaar en zorgen voor een schoon gevoel in de mond. Ze ondersteunen een grondige reiniging van de tanden en interdentale ruimtes en maken het dagelijkse tandenpoetsen eenvoudiger.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar: Speciaal afgestemd op de behoeften van kinderen.
  • Kleine borstelkop: Optimaal aangepast aan de kindermond.
  • Grondige reiniging: Ondersteunt een efficiënte reiniging van tanden en interdentale ruimtes.
  • Brede compatibiliteit: Geschikt voor SensiDent Junior accutandenborstels en de meeste elektrische tandenborstels van Oral-B.
  • Eenvoudig gebruik: Maakt poetsen gemakkelijker en zorgt voor een schoon gevoel in de hele mond.

Art. nr.: MUE-KS-OBHK
Inhoud: 3 stuks
EAN: 4053776002583
Producentnummer: KS-OBHK
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Junior Universal Opzetborstels