SensiDent Opzetborstels Sonic Daily, 3 stuks

Grondige reiniging en zachte verzorging van tanden en tandvlees

Nieuw!

€ 8,09

(€ 2,70 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt vanaf 8 jaar
  • Aangepast contourprofiel & borstelharen
  • Grondige & zachte tandreiniging

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Opzetborstels Sonic Daily, 3 stuks € 8,09 (€ 2,70 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 10,88
Beschrijving

De opzetborstels Sonic Daily van SensiDent zorgen voor een grondige tandreiniging en laten een schoon gevoel in de mond achter. Ze zijn geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Aangepast profiel: Het contourprofiel volgt de natuurlijke vorm van de tanden om tandoppervlakken, interdentale ruimtes en moeilijk bereikbare plekken te verzorgen.
  • Zachte borstelharen: De zorgvuldig afgeronde borstelharen maken een zachte toepassing op tanden en tandvlees mogelijk en ondersteunen een effectieve verwijdering van tandplak.
  • Hoge compatibiliteit: De opzetborstels passen op de SensiDent SONIC PROFESSIONAL sonische tandenborstel en zijn bovendien compatibel met veel Philips Sonicare-modellen.

Veiligheidsinstructie: Kinderen mogen het product alleen onder toezicht van volwassenen gebruiken.


Art. nr.: MUE-600624
Inhoud: 3 stuks
EAN: 4053776039091
Producentnummer: 600624
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Opzetborstels Sonic Daily