SensiDent Tandenborstel Intense Care Zacht, 3 stuks

Grondige reiniging van tanden en interdentale ruimtes

Nieuw!

€ 1,39

(€ 0,46 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Zachte borstelharen voor milde reiniging
  • Ergonomische handgreep voor goede hantering

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Tandenborstel Intense Care Zacht, 3 stuks € 1,39 (€ 0,46 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 4,18
Beschrijving

De tandenborstel Intense Care Weich van SensiDent ondersteunt de dagelijkse mondhygiëne en zorgt voor een grondige reiniging van de tanden en interdentale ruimtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Dagelijkse mondhygiëne: Ideaal voor regelmatige tandverzorging.
  • Zachte reiniging: Voorzien van zachte borstelharen voor zacht tandenpoetsen.
  • Goede hantering: De ergonomisch gevormde handgreep ligt prettig in de hand.

Art. nr.: MUE-7170B35360
Inhoud: 3 stuks
EAN: 4053776028941
Producentnummer: 7170B35360
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Bürstenmann GmbH, Schönheider Straße 61, 08328, Stützengrün, Duitsland, www.mueller.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandenborstel Intense Care Zacht

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder