SensiDent Tandpasta Eenhoornmagie, 75 ml

Zachte tandreiniging en bescherming tegen cariës voor kinderen

Nieuw!

€ 1,39

(€ 18,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Fruitige aardbeiensmaak
  • Met natriumfluoride & vegan

Vaak samen gekocht met Bioniq Repair-Tandpasta, 75 ml

SensiDent Tandpasta Eenhoornmagie, 75 ml € 1,39 (€ 18,53 / L)
Bioniq Repair-Tandpasta, 75 ml € 7,59 (€ 101,20 / L)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De tandpasta Einhorn Zauber van SensiDent reinigt de tanden van kinderen vanaf 6 jaar zacht en grondig en zorgt voor een fris gevoel in de mond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor kinderen vanaf 6 jaar: Speciaal geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
  • Fruitige smaak: Heeft een aangename aardbeiensmaak.
  • Bescherming tegen cariës: Formule met natriumfluoride ter bescherming tegen suikerzuren en cariës.
  • Vegan formule: Vegan formule zonder microplastics.
  • Kindvriendelijk design: Tube met een eenhoornmotief.

Art. nr.: MUE-10045681
Inhoud: 75 ml
EAN: 4053776019017
Producentnummer: 10045681
Merken: SensiDent

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta Eenhoornmagie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder