Stay Well 98% Aloe Soothing Gel, 250 ml

Aangename lichaams- en gezichtsverzorging voor elke dag

Nieuw!

€ 6,99

(€ 27,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Lichte geltextuur
  • Met 98% aloë vera & Centella

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Vitaliserende Body Lotion, 250 ml

Stay Well 98% Aloe Soothing Gel, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / L)
NIVEA MEN Vitaliserende Body Lotion, 250 ml € 5,09 (€ 20,36 / L)
Totaalprijs: € 12,08
Beschrijving

De 98% Aloe Soothing Gel van Stay Well is een lichaamsgel voor elk huidtype die ook geschikt is voor gebruik op het gezicht. De lichte geltextuur laat zich aangenaam aanbrengen en zorgt voor een aangenaam gevoel op je huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor elk huidtype en voor gebruik op het gezicht.
  • 98% aloë vera: Bevat aloëverabladwater en -sap.
  • Geselecteerde formule met extracten: Op basis van een formule met Centella Asiatica (tijgergras) en zwarte-haverextract.
  • Lichte geltextuur: Laat zich aangenaam aanbrengen en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.
  • Dagelijks gebruik: Ideaal voor je dagelijkse verzorgingsroutine.

Art. nr.: MUE-STA0125
Inhoud: 250 ml
EAN: 4745091443591
Producentnummer: STA0125
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well 98% Aloe Soothing Gel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder