Stay Well Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating, 22 g

Verfrissende gezichtsverzorging en eenvoudig gebruik

Nieuw!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 22 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met komkommerextract
  • Vegan sheetmasker met essence

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 3,28
Beschrijving

De Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating van Stay Well is een vegan sheetmasker voor het gezicht dat geschikt is voor elk huidtype. Het is doordrenkt met een essence en zorgt voor een fris huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende gezichtsverzorging voor elk huidtype.
  • Waardevolle extracten: Bevat komkommerextract, kamille-extract en Centella Asiatica.
  • Vegan formule: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Doordrenkt met essence: Verzorgt het gezicht intensief tijdens het gebruik.

Toepassing: Laat het masker 10 tot 20 minuten inwerken. Masseer na het verwijderen de resterende essence zachtjes in de huid.


Art. nr.: MUE-STA0104
Inhoud: 22 g
EAN: 4745090043822
Producentnummer: STA0104
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder