Stay Well Nourishing Cleansing Foam Vegan Collagen, 150 ml

Milde gezichtsreiniging voor een verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 7,99

(€ 53,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Romige schuimtextuur
  • Formule met vegan collageen

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Nourishing Cleansing Foam Vegan Collagen, 150 ml € 7,99 (€ 53,27 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 20,28
Beschrijving

De Nourishing Cleansing Foam Vegan Collagen van Stay Well is een reinigingsschuim voor de dagelijkse gezichtsreiniging van elk huidtype dat je gezicht mild reinigt en voor een verzorgde uitstraling zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor de dagelijkse gezichtsreiniging.
  • Romige schuimtextuur: Laat zich aangenaam over de huid verdelen en gemakkelijk afspoelen.
  • Verzorgende formule: Met vegan collageen, honingextract, kamillebloesemwater en lavendelbloesemwater.
  • Plantenextracten: Bevat daarnaast extracten van bernagie, korenbloem en muskaatsalie.

Art. nr.: MUE-STA0132
Inhoud: 150 ml
EAN: 4745091443904
Producentnummer: STA0132
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Nourishing Cleansing Foam Vegan Collagen