Stay Well Triple Hyaluronic Acid Serum, 50 ml

Intensieve gezichtsverzorging voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds

Nieuw!

€ 20,49

(€ 409,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gemengde & droge huid
  • Drievoudig hyaluronzuur
  • Vegan samenstelling

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Triple Hyaluronic Acid Serum, 50 ml € 20,49 (€ 409,80 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 32,78
Beschrijving

De Triple Hyaluronic Acid Serum van Stay Well is een gezichtsserum dat speciaal is afgestemd op de behoeften van de gemengde en droge huid. Het is geschikt voor iedereen en kan gemakkelijk worden opgenomen in de dagelijkse gezichtsverzorging 's ochtends en 's avonds.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drievoudig hyaluronzuur: Combineert drie verschillende soorten hyaluronzuur in één formule.
  • Voor de gemengde en droge huid: Biedt gerichte verzorging voor deze huidtypen.
  • Vegan formule: Geproduceerd met een vegan samenstelling.
  • Voor elke dag: Kan probleemloos 's ochtends en 's avonds worden gebruikt.

Toepassing: Masseer zachtjes in na de gezichtsreiniging en vóór het aanbrengen van een crème.


Art. nr.: MUE-12711
Inhoud: 50 ml
EAN: 4745090047554
Producentnummer: 12711
Merken: Stay Well
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Triple Hyaluronic Acid Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder