syoss Shampoo Keratin, 750 ml

Versterkende haarverzorging en aanvulling van de haarstructuur

Nieuw!

€ 11,99

(€ 15,99 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 750 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zwak & breekbaar haar
  • Met keratine & blauwe lotus
  • Verzorgt & voedt intensief

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Shampoo Keratin, 750 ml € 11,99 (€ 15,99 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 26,08
Beschrijving

De Shampoo Keratin van syoss is een vloeibare shampoo die speciaal is ontwikkeld voor zwak en breekbaar haar. De shampoo vult de haarstructuur aan met keratine en zorgt voor intensieve verzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor zwak haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van zwak en breekbaar haar.
  • Met keratine en blauwe lotus: Formule verrijkt met keratine en blauwe lotus.
  • Aanvulling van de haarstructuur: Vult de haarstructuur gericht aan met keratine.
  • Intensieve verzorging: Verzorgt en voedt het haar intensief.

Art. nr.: MUE-2994346
Inhoud: 750 ml
EAN: 5201143725606
Producentnummer: 2994346
Merken: syoss
Haartype: Broos haar, Beschadigd haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Shampoo Keratin

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder