Terra Naturi COLOR & GLANZ Shampoo, 200 ml

Milde haarreiniging voor meer glans en soepelheid

Nieuw!

€ 2,29

(€ 11,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & dof haar
  • Met biologische granaatappel & biologische arganolie
  • Geeft glans & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Terra Naturi COLOR & GLANZ Shampoo, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 16,38
Beschrijving

De COLOR & GLANZ Shampoo van Terra Naturi reinigt gekleurd, dof en breekbaar haar mild en grondig. De formule geeft je haar een verzorgde uitstraling en glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van gekleurd, dof en breekbaar haar.
  • Verzorgende formule: Met biologisch granaatappelextract en biologische arganolie.
  • Gladmakend effect: De haarstructuur oogt gladder voor een soepel haargevoel.
  • Zonder siliconen en vegan: De formule bevat geen siliconen en is vegan.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk door het haar te verdelen en moeiteloos uit te spoelen.

Art. nr.: MUE-600-90-0004-NEU
Inhoud: 200 ml
EAN: 2200308935594
Producentnummer: 600-90-0004 NEU
Merken: Terra Naturi
Haartype: Broos haar, Gekleurd haar, Elk haartype
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi COLOR & GLANZ Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder