Terra Naturi Hittebeschermingsspray, 150 ml

Betrouwbare styling en bescherming tijdens het föhnen of stijlen

Nieuw!

€ 3,39

(€ 22,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk haartype
  • Met biologisch rozemarijnextract & betaïne
  • Zonder alcohol, siliconen & microplastics

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

Terra Naturi Hittebeschermingsspray, 150 ml € 3,39 (€ 22,60 / L)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 17,48
Beschrijving

De Hittebeschermingsspray van Terra Naturi bereidt het haar optimaal voor op styling met een föhn, stijltang of krultang. De spray legt zich zacht om de haarvezel en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk haartype: Geschikt voor gebruik bij elk haartype.
  • Zonder bepaalde toevoegingen: Formule zonder alcohol, siliconen en microplastics.
  • Verzorgende formule: Met biologisch rozemarijnextract, betaïne en een vegan formule.
  • Goede fixatie: Op basis van een polymeer uit maïs voor aangename grip, zonder het haar te verzwaren.
  • Eenvoudige styling: Vergemakkelijkt het stylen terwijl het haar zijn volume behoudt.

Toepassing: Voor gebruik goed schudden, gelijkmatig in handdoekdroog haar sprayen en niet uitspoelen.


Art. nr.: MUE-1109-00091
Inhoud: 150 ml
EAN: 4053776041544
Producentnummer: 1109-00091
Merken: Terra Naturi
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Szaidel Cosmetic GmbH, Fabrikstraße 9, 66892, Bruchmühlbach-Miesau, Duitsland, www.szaidel-cosmetics.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Hittebeschermingsspray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder