Terra Naturi Liquid Eyeliner, 01 -black (4 ml)

Precies aanbrengen voor een strakke eyeliner

Nieuw!

€ 3,29

(€ 822,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 01 -black

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijne & dramatische lijnen
  • Precieze applicator & vloeibare textuur
  • Hoge dekking & langdurige fixatie

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Mascara Waterproof, 10 ml

Terra Naturi Liquid Eyeliner, 01 -black (4 ml) € 3,29 (€ 822,50 / L)
Terra Naturi Mascara Waterproof, 10 ml € 3,99 (€ 399,00 / L)
Totaalprijs: € 7,28
Beschrijving

De Liquid Eyeliner van Terra Naturi zorgt voor een expressieve eyeliner en geeft je oogmake-up een intense finish. De intens gekleurde, vloeibare textuur is eenvoudig aan te brengen voor een precies gedefinieerde look.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Fijne applicator: Maakt exact aanbrengen langs de wimperrand mogelijk, van fijne tot dramatische lijnen.
  • Hoge dekking: Biedt een intens kleurresultaat en een langdurige finish.
  • Biologische ingrediënten: Bevat geselecteerde ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt.

Art. nr.: MUE-EYELINERBLACK
Inhoud: 4 ml
EAN: 2200300409390
Producentnummer: EYELINERBLACK
Merken: Terra Naturi
Juridische informatie
Fabrikant: emea Handelsgesellschaft mbH, Wallnerstrasse 3/22, 1010, Wien, Oostenrijk, www.emea-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Liquid Eyeliner