Terra Naturi Mascara Waterproof, 10 ml

Expressieve oogopslag en langdurige fixatie

Nieuw!

€ 3,99

(€ 399,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Waterproof formule
  • Diepzwarte finish & zonder klonteren
  • Gebogen borsteltje voor meer volume

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Liquid Eyeliner, 01 -black (4 ml)

Terra Naturi Mascara Waterproof, 10 ml € 3,99 (€ 399,00 / L)
Terra Naturi Liquid Eyeliner, 01 -black (4 ml) € 3,29 (€ 822,50 / L)
Totaalprijs: € 7,28
Beschrijving

De Mascara Waterproof van Terra Naturi geeft de wimpers een diepzwarte finish en zorgt voor een expressieve oogopslag. De waterproof formule blijft goed zitten en laat de wimpers optisch voller lijken.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Waterproof formule: Klontert niet en biedt langdurige fixatie voor je oogmake-up.
  • Precies aanbrengen: Het speciaal gevormde, gebogen borsteltje bereikt en omhult elke afzonderlijke wimper.
  • Verzorgende textuur: Romige textuur met rijst- en zonnebloemwas die de wimpers niet verzwaart.
  • Vegan ingrediënten: Formule met plantaardige bestanddelen.

Art. nr.: MUE-502600
Inhoud: 10 ml
EAN: 4053776040554
Producentnummer: 502600
Merken: Terra Naturi
Juridische informatie
Fabrikant: INTERCO Cosmetics GmbH, Biebricher Allee 36, 65187, Wiesbaden, Duitsland, interco-cosmetics.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Mascara Waterproof

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder