Terra Naturi LOVELY LEMON Verzorgende Douchegel, 500 ml

Milde reiniging en een verkwikkend douchegevoel

Nieuw!

€ 2,89

(€ 5,78 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Milde plantaardige wasstoffen
  • Met biologische citroenmelisse & biologische citroen
  • Verkwikkend douchegevoel

Vaak samen gekocht met Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml

Terra Naturi LOVELY LEMON Verzorgende Douchegel, 500 ml € 2,89 (€ 5,78 / L)
Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
Totaalprijs: € 5,18
Beschrijving

De LOVELY LEMON Verzorgende Douchegel van Terra Naturi reinigt je huid mild en grondig en zorgt voor een verkwikkend douchegevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert vuil op milde wijze van de huid.
  • Plantaardige basis: Bevat milde wasstoffen op plantaardige basis.
  • Uitgekozen extractformule: Gebaseerd op een formule met biologisch citroenmelisse-extract en biologisch citroenextract.
  • Verkwikkend gevoel: Zorgt voor een verfrissende douchebeleving.

Art. nr.: MUE-600-90-0028-NEU
Inhoud: 500 ml
EAN: 2200306115288
Producentnummer: 600-90-0028 NEU
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi LOVELY LEMON Verzorgende Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder