Terra Naturi SENSITIVE Deocrème, 50 ml

Betrouwbare deobescherming en een verzorgd huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 4,49

(€ 89,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met zuiveringszout & plantaardige oliën
  • 24 uur deobescherming & huidverzorging

Vaak samen gekocht met Terra Naturi MEN Active Wild 3in1 Douchegel, 200 ml

Terra Naturi SENSITIVE Deocrème, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / L)
Terra Naturi MEN Active Wild 3in1 Douchegel, 200 ml € 2,09 (€ 10,45 / L)
Totaalprijs: € 6,58
Beschrijving

De SENSITIVE Deocrème van Terra Naturi is een verzorgende deocrème met zuiveringszout die betrouwbaar beschermt tegen lichaamsgeur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 24 uur deobescherming: Biedt langdurige bescherming tegen geurvorming.
  • Met zuiveringszout: Onderdeel van de fijne formule voor betrouwbare frisheid.
  • Waardevolle oliën: Bevat biologische zonnebloemolie, biologische sesamolie en biologische avocado-olie.
  • Verzorgende formule: Verzorgt de gevoelige huid onder de oksels.

Art. nr.: MUE-1109-00085
Inhoud: 50 ml
EAN: 4053776011592
Producentnummer: 1109-00085
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Juridische informatie
Fabrikant: Szaidel Cosmetic GmbH, Fabrikstraße 9, 66892, Bruchmühlbach-Miesau, Duitsland, www.szaidel-cosmetics.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi SENSITIVE Deocrème