Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml

Milde reiniging voor meer volume en grip

Nieuw!

€ 2,29

(€ 11,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & futloos haar
  • Milde & grondige reiniging
  • Geeft volume & meer grip

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 16,38
Beschrijving

De VOLUMEN Shampoo van Terra Naturi reinigt fijn en futloos haar op milde wijze en zorgt voor een verzorgde uitstraling. De formule geeft je haar meer volume en grip en vergemakkelijkt zo de daaropvolgende styling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor fijn haar: Afgestemd op de behoeften van fijn en futloos haar.
  • Meer volume en grip: Geeft een voller gevoel, biedt meer grip en vergemakkelijkt de styling.
  • Lichte verzorging: Laat het haar soepel aanvoelen zonder het te verzwaren.
  • Uitgekozen ingrediënten: Formule met biologisch grapefruitextract en biologisch muntextract, zonder siliconen.
  • Vegan formule: Met een vegan samenstelling.

Art. nr.: MUE-600-90-0010NEU
Inhoud: 200 ml
EAN: 2200308938878
Producentnummer: 600-90-0010NEU
Merken: Terra Naturi
Haartype: Fijn haar, Elk haartype
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi VOLUMEN Shampoo