Terra Naturi Wonder Rose Verzorgende Douchegel met Biologisch Rozenextract & Biologisch Hysop-extract, 250 ml

Milde reiniging en een verzorgd huidgevoel onder de douche

€ 1,52 € 1,69 -10%

(€ 6,08 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Biologisch rozen- & biologisch hysop-extract
  • Bloemige rozengeur & vegan

Vaak samen gekocht met Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml

Terra Naturi Wonder Rose Verzorgende Douchegel met Biologisch Rozenextract & Biologisch Hysop-extract, 250 ml € 1,52 (€ 6,08 / L)
Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml € 2,06 (€ 10,30 / L)
Totaalprijs: € 3,58
Beschrijving

De Wonder Rose Verzorgende Douchegel met Biologisch Rozenextract & Biologisch Hysop-extract van Terra Naturi is een douchegel voor elk huidtype die je huid mild en grondig reinigt. De formule met een bloemige rozengeur laat de huid verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Milde wasstoffen op plantaardige basis reinigen de huid op milde wijze.
  • Combinatie van plantaardige extracten: Bevat biologisch rozenextract en biologisch hysop-extract.
  • Vegan formule: Gemaakt zonder synthetische geur-, kleur- en conserveringsstoffen.

Art. nr.: MUE-600-90-0034
Inhoud: 250 ml
EAN: 2200305120924
Producentnummer: 600-90-0034
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Wonder Rose Verzorgende Douchegel met Biologisch Rozenextract & Biologisch Hysop-extract

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder