VANDINI Comfort Vanillebloesem & Macadamiaolie Handcrème, 75 ml

Rijke verzorging voor soepele en zachte handen

Nieuw!

€ 3,99

(€ 53,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge huid
  • Met macadamiaolie & vanillegeur
  • Trekt snel in & plakt niet

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

VANDINI Comfort Vanillebloesem & Macadamiaolie Handcrème, 75 ml € 3,99 (€ 53,20 / L)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 7,09 (€ 118,17 / L)
Totaalprijs: € 11,08
Beschrijving

De Comfort Vanillebloesem & Macadamiaolie Handcrème van VANDINI is een handcrème voor de droge huid die bijdraagt aan een soepel en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Afgestemd op de behoeften van de droge huid.
  • Verzorgende formule: Formule met een verzorgingscomplex van bloemenwater en macadamiaolie.
  • Aangenaam huidgevoel: De rijke textuur trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Aangename geur: Biedt een warme geur van vanillebloesem.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling zonder siliconen, parabenen en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-44342340
Inhoud: 75 ml
EAN: 4003583221585
Producentnummer: 44342340
Merken: VANDINI
Huidtype: Normale huid, Droge huid
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Comfort Vanillebloesem & Macadamiaolie Handcrème