VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Bodylotion, 200 ml

Soepele huid en dagelijkse verzorging

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de normale tot droge huid
  • Met magnoliabloesem & amandelmelk
  • Trekt snel in & vegan formule

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Bodylotion, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 8,18
Beschrijving

De Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Bodylotion van VANDINI is een lichaamsverzorging voor de normale tot droge huid en zorgt voor een soepel en aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hydro-complex: Bevat allantoïne en glycerine voor de huidverzorging.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met magnoliabloesemwater en amandelmelk.
  • Trekt snel in: Trekt snel in en laat een subtiele geur van magnoliabloesem achter.
  • Vegan formule: Vegan formule zonder parabenen, siliconen, minerale oliën en PEG's.

Art. nr.: MUE-44342230
Inhoud: 200 ml
EAN: 4003583221622
Producentnummer: 44342230
Merken: VANDINI
Huidtype: Normale huid, Droge huid
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Bodylotion