VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Handcrème, 75 ml

Soepele huid en snelle verzorging voor de handen

Nieuw!

€ 3,99

(€ 53,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de normale tot droge huid
  • Met magnoliabloesem & amandelmelk
  • Trekt snel in & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Handcrème, 75 ml € 3,99 (€ 53,20 / L)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 7,09 (€ 118,17 / L)
Totaalprijs: € 11,08
Beschrijving

De Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Handcrème van VANDINI verzorgt de normale tot droge huid en zorgt voor een soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Formule met magnoliabloesemwater, amandelmelk en een verzorgingscomplex van bloemenwater.
  • Aangenaam in gebruik: Is gemakkelijk te verdelen en trekt snel in.
  • Vegan verzorging: Formule zonder siliconen, parabenen en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-44342240
Inhoud: 75 ml
EAN: 4003583221639
Producentnummer: 44342240
Merken: VANDINI
Huidtype: Normale huid, Droge huid
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Canola Oil, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Magnolia Champaca Flower Water, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum, Ethylhexyl Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Alcohol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Vanillin, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Handcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder