VANDINI Men Ocean Spirit 3-in-1 Douchegel, 200 ml

Verkwikkende 3-in-1-reiniging voor lichaam, gezicht en haar

Nieuw!

€ 4,89

(€ 24,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Aquatisch-frisse geur
  • Met gletsjerwater & cafeïne

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

VANDINI Men Ocean Spirit 3-in-1 Douchegel, 200 ml € 4,89 (€ 24,45 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 11,38
Beschrijving

De Men Ocean Spirit 3-in-1 Douchegel van VANDINI is ontwikkeld voor de dagelijkse reiniging van lichaam, gezicht en haar en is geschikt voor elk huidtype. De douchegel zorgt voor een verkwikkend gevoel op de huid en laat een aquatisch-frisse geur achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige 3-in-1-reiniging: Reinigt lichaam, gezicht en haar in slechts één stap.
  • Verzorgende formule: Bevat gletsjerwater en cafeïne.
  • Aquatisch-frisse geur: Laat een aangename geur achter op huid en haar.
  • Vegan formule: Vegan product zonder siliconen, parabenen, minerale oliën en alcohol.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk in gebruik.

Art. nr.: MUE-44342380
Inhoud: 200 ml
EAN: 4003583221714
Producentnummer: 44342380
Merken: VANDINI
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Men Ocean Spirit 3-in-1 Douchegel