Weleda Verstevigende Dagcrème - Granaatappel & Maca-peptiden, 40 ml

Versterkt de natuurlijke uitstraling

€ 22,49

(€ 562,25 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt vanaf 40 jaar
  • Verbetert de elasticiteit
  • Vermindert lijntjes en rimpels

Vaak samen gekocht met Weleda Verstevigend Serum, 30 ml

Weleda Verstevigende Dagcrème - Granaatappel & Maca-peptiden, 40 ml € 22,49 (€ 562,25 / L)
Weleda Verstevigend Serum, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 46,98
Beschrijving

De heerlijk lichte, snel intrekkende formule van deze dagcrème helpt huidveroudering tegen te gaan en ondersteunt het natuurlijke regeneratieproces van de huid. De combinatie van antioxidatieve granaatappelpitolie, vitaminerijke maca-peptiden en olijfbladextracten verbetert de elasticiteit van de huid, hydrateert langdurig en helpt fijne lijntjes en rimpels te verminderen. Voor een frisse, stralende en verzorgde teint.

Toepassing: 's Ochtends na het reinigen aanbrengen op gezicht, hals en decolleté.

Tip: Ook geschikt als make-upbasis.

Art. nr.: XEC-WEL-102342
Inhoud: 40 ml
EAN: 4001638596138
Producentnummer: 102342
Merken: Weleda
Huidtype: Rijpe huid
Producteigenschappen: Vegan
Certificaten: NaTrue
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Glycerin, Pentylene Glycol, Alcohol Denat, Hectorite, Cetearyl Olivate, Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Tapioca Starch, Hydrolyzed Lepdium Meyenii Root[1], Haematococcus Pluvialis Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[1], Betaine, Carrageenan, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sorbitan Stearate, Sorbitan Olivate, Glyceryl Caprylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sucrose Cocoate, Maltodextrin[1], Xanthan Gum, Parfum, Alpha-Terpinene, Benzylbenzoat, Beta-Caryophyllene, Camphor, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. uit biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Duitsland, www.weleda.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Weleda Verstevigende Dagcrème - Granaatappel & Maca-peptiden

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder