bruno banani Magnetic Man Eau de Toilette, 50 ml

Houtachtige en kruidige herengeur voor een markante uitstraling

Nieuw!

€ 19,39

(€ 387,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Houtachtig & kruidig geurkarakter
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

bruno banani Magnetic Man Eau de Toilette, 50 ml € 19,39 (€ 387,80 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 43,88
Beschrijving

De Magnetic Man Eau de Toilette van bruno banani is een geur voor mannen met een houtachtig en kruidig geurkarakter. De compositie combineert frisse, kruidige en warm-houtachtige noten voor een markante uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Houtachtig-kruidige geur: Combineert een topnoot van bergamot, mandarijn, muskaatsalie en roze peper met een hartnoot van kardemom, jeneverbes, zwarte peper en nootmuskaat.
  • Afgeronde basis: De basisnoot ontvouwt aroma's van Akigalahout, benzoë, rumakkoord en tonkaboon.
  • Vegan formule: De samenstelling bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Markant design: Wordt gepresenteerd in de kenmerkende schuine flacon.

Art. nr.: MUE-99350181670
Inhoud: 50 ml
EAN: 3616304219061
Producentnummer: 99350181670
Merken: bruno banani
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Magnetic Man Eau de Toilette