bruno banani Sunset Blossom Eau de Toilette, 50 ml

Verkwikkende geurcompositie voor de hartslagpunten

Nieuw!

€ 19,59

(€ 391,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Florale geurcompositie
  • Exotische & warme accenten

Vaak samen gekocht met bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml

bruno banani Sunset Blossom Eau de Toilette, 50 ml € 19,59 (€ 391,80 / L)
bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml € 18,19 (€ 606,33 / L)
Totaalprijs: € 37,78
Beschrijving

De Sunset Blossom Eau de Toilette van bruno banani is een geur voor vrouwen met een bloemige geurcompositie met exotische en warme accenten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bloemige geurcompositie: Combineert topnoten van mandarijnolie, frambozenakkoorden en kokos met de hartnoten jasmijn, frangipani en tuberoos.
  • Warme basisnoot: Afgerond met zoete vanille- en sandelhoutakkoorden voor een exotische noot.
  • Opvallend design: Wordt gepresenteerd in een gele, schuin vormgegeven flacon.

Art. nr.: MUE-99350209778
Inhoud: 50 ml
EAN: 3616305053220
Producentnummer: 99350209778
Merken: bruno banani
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Sunset Blossom Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder