Dr. Bronner's Magic Bar Soap Baby Unscented, 140 g

Bijzonder milde reiniging – ideaal voor mensen met allergieën en kinderen

Nieuw!

€ 6,39

(€ 45,64 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 140 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huid- en haartypen, met name de gevoelige
  • Gemaakt met kostbare biologische plantaardige oliën
  • Extra mild en parfumvrij
  • Voedend en beschermend

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Baby Unscented, 140 g € 6,39 (€ 45,64 / kg)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 17,48
Beschrijving

Deze zeep is extra mild, zonder geurstoffen en uitsluitend vervaardigd uit biologische plantaardige oliën van de hoogste kwaliteit, en vormt daarmee de ideale verzorging voor de gevoelige huid van mensen met allergieën en kinderen. De Magic Bar Soap Green Tea beschermt de huid tegen uitdroging en helpt de natuurlijke beschermlaag te ondersteunen.

Toepassin: Laat het met een beetje water zachtjes schuimen en verdeel het gelijkmatig over de huid.

Art. nr.: XDK-DRBE-OBBA05-EUR
Inhoud: 140 g
EAN: 018787231050
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: neutraal
Haartype: Elk haartype
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Plastic
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Sodium Cocoate (Coconut Oil)[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Wax[2], Maris Sal, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

  1. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt, Fair Trade-gecertificeerd en Regenerative Organic Certified®
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt en Regenerative Organic Certified®
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's Magic Bar Soap Baby Unscented

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder