Durance Geurzakje Frisse Was, 10 g

Langdurige frisse geur voor kleine ruimtes

Nieuw!

€ 6,99

(€ 699,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kleine ruimtes & onderweg
  • Met lavendel-, lelietje-van-dalen- & muskusnoten
  • Langdurige geur van frisse was

Vaak samen gekocht met Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml

Durance Geurzakje Frisse Was, 10 g € 6,99 (€ 699,00 / kg)
Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml € 21,49 (€ 85,96 / L)
Totaalprijs: € 28,48
Beschrijving

Het geurzakje Frisse Was van Durance is een geurzakje voor kleine ruimtes dat zorgt voor een langdurige geur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig inzetbaar: Geschikt voor kleine ruimtes zoals je handtas, auto, kast, lade, koffer of stofzuiger.
  • Langdurige geur: Zorgt voor een langdurige geurbeleving in je ruimtes.
  • Aangenaam geurprofiel: Combineert frisse tonen van lavendel en lelietje-van-dalen, geaccentueerd met muskus, en doet denken aan wasgoed dat in de zon is gedroogd.

Art. nr.: MUE-47552
Inhoud: 10 g
EAN: 3287570475521
Producentnummer: 47552
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Geurzakje Frisse Was

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder