GARNIER Ambre Solaire Super UV Invisible Serum SPF50+, 30 ml

Betrouwbare zonbescherming voor dagelijks gebruik op het gezicht

Nieuw!

€ 16,09

(€ 536,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Ultralichte formule & zonder parfum
  • SPF 50+ bescherming tegen UVA- & UVB-stralen

Vaak samen gekocht met GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml

GARNIER Ambre Solaire Super UV Invisible Serum SPF50+, 30 ml € 16,09 (€ 536,33 / L)
GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
Totaalprijs: € 25,18
Beschrijving

Het Ambre Solaire Super UV Invisible Serum SPF50+ van GARNIER biedt een zeer hoge bescherming tegen UVA- en UVB-stralen voor dagelijks gebruik op het gezicht. De ultralichte formule trekt snel in, laat een onzichtbare finish achter zonder vettige resten en is geschikt voor elk huidtype en de gevoelige huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zeer hoge UV-bescherming: Biedt SPF 50+ bescherming tegen UVA- en UVB-stralen.
  • Lichte textuur: De ultralichte formule laat geen vettige resten achter en zorgt voor een onzichtbare finish.
  • Verzorgende formule: Bevat Ceramide Protect ter ondersteuning van de huidbarrière en is parfumvrij.
  • Veelzijdig in gebruik: Ideaal als basis voor make-up en biedt langdurige bescherming, ook tijdens het zweten.

Art. nr.: MUE-C6854100
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600542518390
Producentnummer: C6854100
Merken: GARNIER
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silicia, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Propandiol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Triethanolamine, Drometrizole Trisiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol (Vitamin E), Hydroxyacetophenone, Hydroxyethyl Cellulose, Sodium Benzoate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Silica Silylate, Cellulose, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylyl Glycol, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ceramide Np, Citric Acid, Potassium Sorbate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Ambre Solaire Super UV Invisible Serum SPF50+

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder