KORRES Athenian Grooming Matterende Hydraterende Crème, 50 ml

Matterende gezichtsverzorging voor een verfijnde uitstraling

Nieuw!

€ 30,49

(€ 609,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen & elk huidtype
  • Lichte, niet-vette gelcrème
  • Formule zonder parabenen

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

KORRES Athenian Grooming Matterende Hydraterende Crème, 50 ml € 30,49 (€ 609,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 38,08
Beschrijving

De Athenian Grooming Matterende Hydraterende Crème van KORRES is een verzorgende gelcrème voor het gezicht die speciaal is ontwikkeld voor de behoeften van de mannenhuid. De lichte, niet-vette textuur trekt snel in en zorgt voor een matte uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Ontwikkeld voor mannen: Speciaal afgestemd op de verzorging van de mannenhuid.
  • matterend effect: Zorgt voor een matte uitstraling en maakt poriën optisch minder zichtbaar.
  • Verzorgende formule: Lichte, niet-vette gelcrème met duizendbladextract en salicylzuur, zonder parabenen.
  • Voor elk huidtype: Uitstekend geschikt voor de dagelijkse verzorging van gezicht en hals.

Toepassing: Dagelijks op gezicht en hals aanbrengen. Vermijd daarbij de oogcontouren.


Art. nr.: MUE-21013135
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069131240
Producentnummer: 21013135
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Potassium Cetyl Phosphate, Dicaprylyl Ether, Glycerin Soja Oil, Achillea Millefolium Flower Extract, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ascorbyl Palmitate, Calendula Officinalis Flower Extract, Citric Acid, Cyclodextrin, Epilobium Fleischeri Flower/Leaf/Stem Extract, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Stearate, Hydroxyacetophenone, Lactic Acid, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Panthenol, Pentylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phytosterole, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Gluceptate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxyde, Sorbitan Oleate, Tocopherol (Vitamin E), Tocopherylacetat, Potassium Sorbate, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Parfum

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Athenian Grooming Matterende Hydraterende Crème