KORRES Sikinos Eau de Toilette, 50 ml

Verkwikkende geurbeleving met fruitige en bloemige noten

Nieuw!

€ 49,49

(€ 989,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames & heren
  • Aquatische & verfrissende geur
  • Langdurige geurcompositie

Vaak samen gekocht met LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml

KORRES Sikinos Eau de Toilette, 50 ml € 49,49 (€ 989,80 / L)
LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml € 8,59 (€ 85,90 / L)
Totaalprijs: € 58,08
Beschrijving

De Sikinos Eau de Toilette van KORRES is een langhoudende uniseks geur voor dames en heren met een aquatisch en verfrissend geurkarakter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Uniseks geur: Geschikt voor dames en heren.
  • Aquatisch karakter: Biedt een verfrissende geurbeleving.
  • Veelzijdige compositie: Combineert fruitige, bloemige en houtachtige noten.
  • Topnoot: Bestaat uit watermeloen, fresia en bamboe.
  • Hartnoot en basisnoot: Combineert lotusbloem, mimosa en een zilte noot met een basis van sandelhout, muskus en cederhout.

Art. nr.: MUE-21011347
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069120350
Producentnummer: 21011347
Merken: KORRES
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Sikinos Eau de Toilette