L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Kleurbeschermende Shampoo, 300 ml

Milde haarreiniging en behoud van de levendige kleurintensiteit

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & gehighlight haar
  • Met vitamine Cg & UVB-filter
  • Behoudt de levendigheid & kleurintensiteit

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Kleurbeschermende Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De Elvive Color Vive Kleurbeschermende Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo die speciaal is ontwikkeld voor gekleurd of gehighlight haar. De shampoo reinigt het haar mild en verzorgt het van de aanzet tot in de punten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kleurbescherming: Helpt de levendigheid en kleurintensiteit te behouden en helpt de haarkleur te beschermen tegen invloeden van buitenaf.
  • Verzorgende formule: Bevat vitamine Cg en een UVB-filter voor de gerichte verzorging van gekleurd haar.
  • Aangenaam haargevoel: De romige textuur geeft een soepel en zijdezacht haargevoel.

Art. nr.: MUE-AA786100
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524137564
Producentnummer: AA786100
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Gekleurd haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Ascorbyl Glucoside, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxy Citronellal, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Ethylhexyl Salicylate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Linalool, Pinene, Amodimethicone, Carbomer, Carvone, Geranyl Acetate, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Lemon Peel Oil, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Kleurbeschermende Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder