L'ORÉAL PARIS RevitaLift Vitamin C Serum, 30 ml

Dagelijkse gezichtsverzorging voor een egaal ogende huid

Nieuw!

€ 25,49

(€ 849,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & elke huidskleur
  • Met vitamine C, vitamine E & salicylzuur
  • Ondersteunt een egaler ogende huid

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS RevitaLift Vitamin C Serum, 30 ml € 25,49 (€ 849,67 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 33,08
Beschrijving

Het RevitaLift Vitamin C Serum van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsserum voor elke huidskleur en elk huidtype dat je dagelijkse verzorgingsroutine aanvult bij de eerste fijne lijntjes en een ongelijkmatige teint. De formule ondersteunt een egaler ogende huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor elke huidskleur en elk huidtype, ook voor de gevoelige huid.
  • Combinatie van werkzame stoffen: Bevat 12% pure vitamine C, vitamine E en salicylzuur.
  • Antioxidatieve bescherming: Vitamine C en vitamine E hebben antioxidatieve eigenschappen.
  • Zuiverend effect: Salicylzuur heeft een positieve invloed op de zichtbaarheid van poriën.
  • Dagelijkse verzorging: Ontwikkeld voor gebruik in de ochtend en avond.

Toepassing: Breng 's ochtends en 's avonds 2-3 druppels aan op het gereinigde gezicht en de hals. 's Ochtends wordt aangeraden daarna een hydraterende verzorging met SPF aan te brengen.


Art. nr.: MUE-AA542200
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524069742
Producentnummer: AA542200
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS RevitaLift Vitamin C Serum