Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Grondige reiniging van tanden en tandvlees voor elke dag

Nieuw!

€ 1,99

(€ 0,66 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Borstelharen met gemiddelde hardheid
  • Ergonomische handgreep voor goede controle

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 7,48
Beschrijving

De Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack van Oral-B is een handtandenborstel voor de dagelijkse mondhygiëne waarmee tanden en tandvlees grondig kunnen worden gereinigd.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Golfvormige borstelkop: Maakt een aangepaste reiniging van de tanden mogelijk.
  • Medium borstelharen: Bieden de juiste stevigheid voor de dagelijkse tandverzorging.
  • Doordachte plaatsing van de borstelharen: Bereikt ook moeilijk toegankelijke ruimtes tussen de tanden.
  • Ergonomische handgreep: Zorgt voor een stevige grip en maakt nauwkeurige bewegingen in de hele mond eenvoudiger.

Art. nr.: MUE-16106542
Inhoud: 3 stuks
EAN: 8700216106542
Producentnummer: 16106542
Merken: Oral-B
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack