SensiDent Reinigingscrème voor Kunstgebitten, 75 ml

Hygiënische reiniging en een fris gevoel voor kunstgebitten

Nieuw!

€ 2,19

(€ 29,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor volwassenen
  • Frisse muntsmaak
  • Formule zonder fluoride

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Reinigingscrème voor Kunstgebitten, 75 ml € 2,19 (€ 29,20 / L)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 4,98
Beschrijving

De reinigingscrème voor kunstgebitten van SensiDent is ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van tandprotheses bij volwassenen. De crème maakt een hygiënische en zachte reiniging mogelijk en zorgt voor een schoon gevoel in de mond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige verzorging: Maakt een hygiënische en zachte reiniging van tandprotheses mogelijk.
  • Aangename frisheid: Geeft een frisse muntsmaak en laat een fris gevoel in de mond achter.
  • Zonder fluoride: Speciaal afgestemde formule zonder fluoride.
  • Voor volwassenen: Perfect afgestemd op de dagelijkse verzorging van kunstgebitten.

Let op: Het gebruik met een geschikte borstel wordt aanbevolen.


Art. nr.: MUE-13833
Inhoud: 75 ml
EAN: 4053776039060
Producentnummer: 13833
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: DENTAL-Kosmetik GmbH&Co. KG, Katharinenstraße 4, 01099, Dresden, Duitsland, www.mueller.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Reinigingscrème voor Kunstgebitten

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder