SensiDent Tandenborstel Black & White, 2 stuks

Grondige tandreiniging voor een schoon mondgevoel

Nieuw!

€ 2,99

(€ 1,50 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Mediumharde borstelharen
  • Met actieve-koolborstelharen
  • Ergonomisch gevormde handgreep

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Tandenborstel Black & White, 2 stuks € 2,99 (€ 1,50 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 5,78
Beschrijving

De tandenborstel Black & White van SensiDent is een handtandenborstel voor een grondige en betrouwbare tandreiniging en zorgt voor een schoon gevoel in de mond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Mediumharde borstelharen: Zorgen voor een grondige en betrouwbare reiniging van de tanden.
  • Speciale actieve-koolborstelharen: Kunnen de verzorging van het tandglazuur ondersteunen.
  • Ergonomische handgreep: Ligt goed in de hand en maakt gecontroleerd tandenpoetsen mogelijk.

Art. nr.: MUE-M3806
Inhoud: 2 stuks
EAN: 4053776026602
Producentnummer: M3806
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Bürstenmann GmbH, Schönheider Straße 61, 08328, Stützengrün, Duitsland, www.mueller.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandenborstel Black & White

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder