SensiDent Tandpasta Fresh, 125 ml

Grondige reiniging en een langdurig fris gevoel

Nieuw!

€ 0,89

(€ 7,12 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Met menthol voor een frisse smaak
  • Bescherming tegen cariës door natriumfluoride

Vaak samen gekocht met Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml

SensiDent Tandpasta Fresh, 125 ml € 0,89 (€ 7,12 / L)
Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml € 1,29 (€ 86,00 / L)
Totaalprijs: € 2,18
Beschrijving

De tandpasta Fresh van SensiDent is bedoeld voor de dagelijkse mondhygiëne en zorgt voor een grondige en zachte reiniging van de tanden. Hij verzorgt het tandvlees en laat een aangenaam, schoon gevoel in de mond achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bescherming tegen cariës: Bevat natriumfluoride ter bescherming tegen cariës bij regelmatig gebruik.
  • Langdurige frisheid: Menthol zorgt voor een frisse smaak en een langdurig fris gevoel.
  • Extra verzorging: De formule bevat zinkchloride en geen microplastics.
  • Vegan formule: Geschikt voor een vegan levensstijl.

Art. nr.: MUE-10043271
Inhoud: 125 ml
EAN: 4053776019024
Producentnummer: 10043271
Merken: SensiDent

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta Fresh

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder