SensiDent Tandpasta Kids, 100 ml

Kindvriendelijke tandverzorging voor de dagelijkse routine

Nieuw!

€ 1,49

(€ 14,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor melktanden van 0 tot 6 jaar
  • Fruitige frambozensmaak
  • Preventie van cariës & zachte reiniging

Vaak samen gekocht met Bioniq Repair-Tandpasta, 75 ml

SensiDent Tandpasta Kids, 100 ml € 1,49 (€ 14,90 / L)
Bioniq Repair-Tandpasta, 75 ml € 7,59 (€ 101,20 / L)
Totaalprijs: € 9,08
Beschrijving

De SensiDent tandpasta Kids is een kindertandpasta voor melktanden van 0 tot 6 jaar en biedt een zachte reiniging. Hij ondersteunt de preventie van cariës vanaf het eerste melktandje en maakt het dagelijkse tandenpoetsen extra aangenaam met zijn fruitige frambozensmaak.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor melktanden: Speciaal ontwikkeld voor kinderen van 0 tot 6 jaar.
  • Fruitig aroma: Heeft een fruitige frambozensmaak.
  • Preventie van cariës: Ondersteunt de preventie van cariës vanaf het eerste melktandje met de aanbevolen hoeveelheid fluoride.
  • Zachte verzorging: Zorgt voor een zachte reiniging van gevoelige melktanden.
  • Formule: Zonder microplastics en volledig vegan.

Art. nr.: MUE-10044966
Inhoud: 100 ml
EAN: 4053776030722
Producentnummer: 10044966
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta Kids