syoss Shampoo Intense Curls, 440 ml

Milde reiniging en gedefinieerde krullen

Nieuw!

€ 4,99

(€ 11,34 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 440 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor golvend & krullend haar
  • Milde & zachte reiniging
  • Met panthenolcomplex

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Shampoo Intense Curls, 440 ml € 4,99 (€ 11,34 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 19,08
Beschrijving

De Shampoo Intense Curls van syoss reinigt golvend en krullend haar mild en zorgt voor een verzorgd haargevoel. De speciaal afgestemde formule ondersteunt de definitie van je krullen en golven.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Panthenolcomplex: Bevat een formule met 3% panthenol-vochtcomplex.
  • Kruldefinitie: Ondersteunt de gerichte definitie van golven en krullen.
  • Milde reiniging: Reinigt het haar zacht en laat het verzorgd aanvoelen.
  • Fles van gerecycled materiaal: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled kunststof (dop uitgezonderd).

Art. nr.: MUE-SYSL3
Inhoud: 440 ml
EAN: 4015100860504
Producentnummer: SYSL3
Merken: syoss
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Shampoo Intense Curls