Terra Naturi NIGHT RECOVERY Serum, 30 ml

Intensieve hydratatie en herstel tijdens de nacht

Nieuw!

€ 6,69

(€ 223,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gestreste huid
  • Met cherimoya-extract & hyaluron
  • Ondersteunt het herstel tijdens de nacht

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Q10 Gladmakende Dagcrème, 50 ml

Terra Naturi NIGHT RECOVERY Serum, 30 ml € 6,69 (€ 223,00 / L)
Terra Naturi Q10 Gladmakende Dagcrème, 50 ml € 2,29 (€ 45,80 / L)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

Het NIGHT RECOVERY Serum van Terra Naturi is een gezichtsserum dat de gestreste huid 's nachts verzorgt en het herstel van de huid ondersteunt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Nachtverzorging: Ondersteunt het herstel van de huid tijdens de nacht voor een uitgeruste uitstraling in de ochtend.
  • Cherimoya-extract: Heeft volgens de productformule een balancerend effect en helpt de gestreste huid tot rust te komen.
  • Hydraterend: Formule met hyaluron helpt vocht in de huid vast te houden.

Toepassing: Breng het serum als onderdeel van je avondroutine voor het slapengaan op de huid aan.


Art. nr.: MUE-490664
Inhoud: 30 ml
EAN: 4046104004519
Producentnummer: 490664
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Alcohol[1], Betaine, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Annona Cherimola Fruit Extract, Lavandula Oil/Extract[2], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hyaluronate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Anisate, Sclerotium Gum, Phenylpropanol, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Dehydroacetate, Linalool[2], Beta-Caryophyllene[2], Linalyl Acetate[2]

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi NIGHT RECOVERY Serum