Terra Naturi VITAL+ Verstevigende Nachtcrème, 50 ml

Rijke nachtverzorging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 4,49

(€ 89,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere huid
  • Met marulaolie & hyaluronzuur
  • Vegan formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Q10 Gladmakende Dagcrème, 50 ml

Terra Naturi VITAL+ Verstevigende Nachtcrème, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / L)
Terra Naturi Q10 Gladmakende Dagcrème, 50 ml € 2,29 (€ 45,80 / L)
Totaalprijs: € 6,78
Beschrijving

De VITAL+ Verstevigende Nachtcrème van Terra Naturi is een rijke nachtverzorging voor de rijpere huid die je huid 's nachts ondersteunt en voor een soepel en zacht huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de rijpere huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de rijpere huid.
  • Uitgekozen ingrediënten: Formule met marulaolie, hyaluronzuur en Reforcyl®.
  • Waardevolle lipiden: Bevat biologische sojaolie, biologische zonnebloemolie, biologische olijfolie, sheaboter en plantaardige glycerine.
  • Vegan formule: Zonder siliconen, parabenen en microplastics.

Toepassing: 's Avonds aanbrengen op het gereinigde gezicht, de hals en het decolleté.


Art. nr.: MUE-490507
Inhoud: 50 ml
EAN: 2200306464140
Producentnummer: 490507
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Rijpe huid
Toepassing: 's Avonds op een schone, droge gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Alcohol[1], Decyl Oleate, Glyceryl Stearat Citrat, Octyldodecanol, Glycerin, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin Soja Oil[1], Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem Extract, Gynostemma Pentaphyllum Leaf/Stem Extract, Decyl Glucoside, Glutamine, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Parfum[2], Levulinic Acid, Phenylethanol, Sodium Anisate, Linalool[2], Limonene[2], Citric Acid

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi VITAL+ Verstevigende Nachtcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder