Bugatti Bella Donna Intensa Eau de Parfum, 60 ml

Bloemig-oriëntaalse geurcompositie met jasmijn en vanille

Nieuw!

€ 20,49

(€ 341,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Bloemig-oriëntaalse geur
  • Langdurige geurbeleving

Vaak samen gekocht met NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml

Bugatti Bella Donna Intensa Eau de Parfum, 60 ml € 20,49 (€ 341,50 / L)
NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Bella Donna Intensa Eau de Parfum van Bugatti is een geur voor dames met een bloemig-oriëntaals geurkarakter die een langdurige geurbeleving biedt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bloemig-oriëntaalse geur: Biedt een compositie met een hartnoot van jasmijn en florale akkoorden.
  • Warme basisnoot: Afgerond met noten van vanille, patchoeli en cederhout.
  • Gelijkmatige toepassing: De verstuiver zorgt voor een fijne verdeling van de geur.

Art. nr.: MUE-43116
Inhoud: 60 ml
EAN: 4051395431166
Producentnummer: 43116
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Bella Donna Intensa Eau de Parfum