KORRES Jasmine Bodymilk, 200 ml

Milde lichaamsverzorging en elasticiteit voor dagelijks gebruik

Nieuw!

€ 18,09

(€ 90,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met biologische amandelolie & jasmijnbloesemgeur
  • Voor een soepel huidgevoel

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Jasmine Bodymilk, 200 ml € 18,09 (€ 90,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 31,18
Beschrijving

De Jasmine Bodymilk van KORRES is een verzorgende bodylotion voor elk huidtype die is ontwikkeld voor dagelijks gebruik op het lichaam. De lotion laat de huid soepel, zacht en verzorgd aanvoelen en ondersteunt een elastische uitstraling van de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor de dagelijkse verzorging van het hele lichaam.
  • Verzorgende formule: Formule met biologische amandelolie, aloë en provitamine B5 voor een soepel huidgevoel.
  • Subtiele geur: Laat de aangename geur van jasmijnbloesem op de huid achter.
  • Vegan samenstelling: Zonder siliconen, parabenen, ftalaten, minerale oliën, paraffine en synthetische kleurstoffen.

Art. nr.: MUE-21014121
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069137679
Producentnummer: 21014121
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Jasmine Bodymilk