syoss Glossing Color Glaze, Platinablond (130 ml)

Intense glans en verzorging voor je haar

Nieuw!

€ 7,59

(€ 58,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Platinablond

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & onbehandeld haar
  • Met keratine, kokos- & amandelolie
  • Lamineringseffect voor glans

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf Professional IGORA VIBRANCE Home Color Kit, 60 ml

syoss Glossing Color Glaze, Platinablond (130 ml) € 7,59 (€ 58,38 / L)
Schwarzkopf Professional IGORA VIBRANCE Home Color Kit, 60 ml € 3,99 (€ 66,50 / L)
Totaalprijs: € 11,58
Beschrijving

De Glossing Color Glaze van syoss is een haartint voor intensere glans en een soepel haargevoel zonder het haar te beschadigen. De diepverzorgende formule legt zich als een fijn beschermend laagje rond elk haar en zorgt voor een zichtbaar frisse uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Lamineringseffect: Maakt de buitenste schubbenlaag glad en geeft een intense glans.
  • Kleurverfrissing: Intensiveert de natuurlijke haarkleur en frist gekleurd haar op tot maximaal 8 haarwasbeurten.
  • Verzorgende ingrediënten: De formule met keratine, kokosolie en amandelolie versterkt het haar en verbetert de doorkambaarheid.

Toepassing: Trek handschoenen aan, breng aan op handdoekdroog haar, laat 5 minuten inwerken, spoel grondig uit en style naar wens.


Art. nr.: MUE-SYG02
Inhoud: 130 ml
EAN: 4015100866773
Producentnummer: SYG02
Merken: syoss
Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Glossing Color Glaze